Mistrzostwa Fryzjerstwa Regionu Gorzowskiego 2015

Mistrzostwa Fryzjerstwa Regionu Gorzowskiego 2015

W niedzielę, 15 marca, odbędą się coroczne Mistrzostwa Fryzjerstwa Regionu Gorzowskiego w kategorii juniorów na rok 2015. 

Mistrzostwa naszego regionu są prestiżową formą wyróżnienia najbardziej utalentowanych juniorów fryzjerstwa damskiego i męskiego. Zwycięzcy oprócz nagród będą w ramach reprezentacji uczestniczyć w Otwartych Mistrzostwach Fryzjerstwa Polskiego, które odbędą się w Poznaniu 19.04.2015 r.

Mistrzostwa, zorganizowane przez Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorców w Gorzowie Wlkp. wraz z Branżową Komisją Fryzjerską oraz Cechem Rzemiosł Różnych Międzychodzko-Drezdeneckim odbędą się tym razem w sali Cechu, przy ul. 3 Maja 2 w Międzychodzie. Start o godzinie 10:00, rejestracja uczestników odbędzie się od godziny 9:00.

Na zakończenie odbędzie się konkurencja dla dzieci do lat 13, która co roku sprawia wiele radości zarówno najmłodszym fryzjerom i pozostałym uczestnikom Mistrzostw.

Zgłoszenie udziału należy przesłać do Izby na adres 66-400 Gorzów Wlkp., ul. Obotrycka 8.

Głównym sponsorem Mistrzostw jest firma Polwell – ekspert w dziedzinie sprzedaży i dystrybucji artykułów fryzjerskich.

  • Kto – młodzi fryzjerzy w wieku do 21 lat z aktualną umową o naukę zawodu (bez tytułu czeladnika), zatrudnieni w zakładach fryzjerskich na terenie działania Gorzowskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorców,
  • Kiedy – w niedzielę 15 marca 2015 r. o godz. 10:00, REJESTRACJA godzina 9:00,
  • Gdzie – sala Cechu Rzemiosł Różnych Międzychodzko-Drezdeneckiego w Międzychodzie, przy ulicy 3 Maja 2.
  • ZgłoszeniaKarta Zawodnika przesłana na adres 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Obotrycka 8.

Regulamin Mistrzostw 2015