Konkurs fryzjerski 2017

W dniu 19.03.2017 r. (niedziela) odbędą się Mistrzostwa Fryzjerstwa Regionu Gorzowskiego w Kategorii Juniorów na rok 2017, organizowane przez Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorców w Gorzowie Wlkp.

Izba w Gorzowie Wlkp. zaprasza wszystkich fryzjerów do 21 lat, na wielkie regionalne wydarzenie, jakim są Mistrzostwa Fryzjerstwa w Kategorii Juniorów 2017! Podczas mistrzostw nastąpi wyłonienie mistrzów fryzjerstwa regionu gorzowskiego oraz reprezentacji do uczestnictwa w Otwartych Mistrzostwach Fryzjerstwa Polskiego.

Oprócz możliwości uzyskania prestiżowych wyróżnień i bycia członkiem reprezentacji, na kandydatów czeka dużo dobrej zabawy i atmosfera kreatywności, które z pewnością okażą się cennym doświadczeniem w dalszej karierze zawodowej.

Istotne informacje:

  • Mistrzostwa odbędą się w niedzielę, 19 marca 2017 r. o godzinie 10:00 w sali Domu Rzemiosła, przy ul. Pionierów 1.
  • Rejestracja uczestników nastąpi od godziny 9:00.
  • Formalnym zgłoszeniem kandydata do Konkursu jest Karta Zawodnika.
  • Prawo uczestnictwa posiadają młodzi fryzjerzy do 21 lat, z aktualną umową o naukę zawodu (nieposiadający tytułu czeladnika).
  • Fryzjer musi być zatrudniony w zakładzie działającym na terenie działania Izby Rzemiosła i Przedsiębiorców w Gorzowie Wlkp.
  • Zalecana jest praca wyłącznie na główce manekina, tak jak wymagane jest to w Otwartych Mistrzostwach Fryzjerstwa Polskiego 2017.
  • Po zakończeniu Konkursu Fryzjerskiego odbędzie się pokaz zadań egzaminacyjnych, które obowiązują na egzaminie praktycznym czeladniczym i mistrzowskim w zawodzie fryzjer.

Konkurs będzie eliminacją Otwartych Mistrzostw Fryzjerstwa Polskiego 2017, które odbędą się w Poznaniu w dniu 23.04.2017 r.

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do dnia 08.03.2017 r. listownie na adres Izby. Zgłoszenia można przesłać drogą elektroniczną. Inne niż Karta Zawodnika formy zgłoszenia nie będą akceptowane.

Zawodnikom życzymy powodzenia!

Pliki do pobrania:

  1. Regulamin Mistrzostw Fryzjerstwa Regionu Gorzowskiego w Kategorii Juniorów na rok 2017 Gorzów Wlkp. 19.03.2017 r.
  2. Karta Zawodnika.
  3. Harmonogram minutowy.