Konkurs fryzjerski 2014

Konkurs fryzjerski 2014

W dniu 16.03.2014 r. odbędą się Mistrzostwa Fryzjerstwa Regionu Gorzowskiego w Kategorii Juniorów na rok 2014, organizowane przez Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorców w Gorzowie Wlkp.

Izba w Gorzowie Wlkp. zaprasza wszystkich fryzjerów do 21 lat,  na wielkie regionalne wydarzenie, jakim są Mistrzostwa Fryzjerstwa w Kategorii Juniorów 2014! Podczas mistrzostw nastąpi wyłonienie mistrzów fryzjerstwa regionu gorzowskiego oraz reprezentacji do uczestnictwa w Otwartych Mistrzostwach Fryzjerstwa Polskiego.

Oprócz możliwości uzyskania prestiżowych wyróżnień i bycia członkiem reprezentacji, na kandydatów czeka dużo dobrej zabawy i atmosfera kreatywności, które z pewnością okażą się cennym doświadczeniem w dalszej karierze zawodowej.

Istotne informacje:

  • Mistrzostwa odbędą się w niedzielę, 16 marca 2014 r. o godzinie 10:00 w sali Domu Rzemiosła, przy ul. Pionierów 1.
  • Rejestracja uczestników nastąpi od godziny 9:15.
  • Formalnym zgłoszeniem kandydata do Konkursu jest Karta Zawodnika.
  • Prawo uczestnictwa posiadają młodzi fryzjerzy do 21 lat, z aktualną umową o naukę zawodu (nieposiadający tytułu czeladnika).
  • Fryzjer musi być zatrudniony w zakładzie działającym na terenie działania Izby Rzemiosła i Przedsiębiorców  w Gorzowie Wlkp.
  • Zalecana jest praca wyłącznie na główce manekina, tak jak wymagane jest to w Otwartych Mistrzostwach Fryzjerstwa Polskiego 2014.
  • Po zakończeniu Konkursu Fryzjerskiego odbędzie się pokaz zadań egzaminacyjnych, które obowiązują na egzaminie praktycznym czeladniczym i mistrzowskim w zawodzie fryzjer.

Konkurs będzie eliminacją Otwartych Mistrzostw Fryzjerstwa Polskiego 2014, które odbędą się w Poznaniu w dniu 27.04.2014 r.  Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do dnia 28.02.2014 r. listownie na adres Izby. Inne formy zgłoszenia nie będą akceptowane.

Zawodnikom życzymy powodzenia!

Pliki do pobrania:

  1. Regulamin Mistrzostw Fryzjerstwa Regionu Gorzowskiego w Kategorii Juniorów na rok 2014 Gorzów Wlkp. 16.03.2014 r.
  2. Karta Zawodnika.
  3. Harmonogram minutowy.