Konkurs fryzjerski 2016

konkurs fryzjersji470 2016

W dniu 24.04.2016 r. (niedziela) odbędą się Mistrzostwa Fryzjerstwa Regionu Gorzowskiego w Kategorii Juniorów na rok 2016, organizowane przez Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorców w Gorzowie Wlkp.

Izba w Gorzowie Wlkp. zaprasza wszystkich fryzjerów do 21 lat, na wielkie regionalne wydarzenie, jakim są Mistrzostwa Fryzjerstwa w Kategorii Juniorów 2016! Podczas mistrzostw nastąpi wyłonienie mistrzów fryzjerstwa regionu gorzowskiego oraz reprezentacji do uczestnictwa w Otwartych Mistrzostwach Fryzjerstwa Polskiego.

Oprócz możliwości uzyskania prestiżowych wyróżnień i bycia członkiem reprezentacji, na kandydatów czeka dużo dobrej zabawy i atmosfera kreatywności, które z pewnością okażą się cennym doświadczeniem w dalszej karierze zawodowej.

Istotne informacje:

  • Mistrzostwa odbędą się w niedzielę, 24 kwietnia 2016 r. o godzinie 10:00 w sali Domu Rzemiosła, przy ul. Pionierów 1.
  • Rejestracja uczestników nastąpi od godziny 9:00.
  • Formalnym zgłoszeniem kandydata do Konkursu jest Karta Zawodnika.
  • Prawo uczestnictwa posiadają młodzi fryzjerzy do 21 lat, z aktualną umową o naukę zawodu (nieposiadający tytułu czeladnika).
  • Fryzjer musi być zatrudniony w zakładzie działającym na terenie działania Izby Rzemiosła i Przedsiębiorców w Gorzowie Wlkp.
  • Zalecana jest praca wyłącznie na główce manekina, tak jak wymagane jest to w Otwartych Mistrzostwach Fryzjerstwa Polskiego 2016.
  • Po zakończeniu Konkursu Fryzjerskiego odbędzie się pokaz zadań egzaminacyjnych, które obowiązują na egzaminie praktycznym czeladniczym i mistrzowskim w zawodzie fryzjer.

Konkurs będzie eliminacją Otwartych Mistrzostw Fryzjerstwa Polskiego 2016, które odbędą się w Poznaniu w dniu 08.05.2016 r. Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do dnia 08.04.2016 r. listownie na adres Izby. Zgłoszenia można przesłać drogą elektroniczną. Inne niż Karta Zawodnika formy zgłoszenia nie będą akceptowane.

Zawodnikom życzymy powodzenia!

Pliki do pobrania:

  1. Regulamin Mistrzostw Fryzjerstwa Regionu Gorzowskiego w Kategorii Juniorów na rok 2016 Gorzów Wlkp. 24.04.2016 r.
  2. Karta Zawodnika.
  3. Harmonogram minutowy.